فرمانداری خوانسار
خانه
1397/01/14 اتمام فعالیت ستاد تسهیلات سفر شهرستان خوانسار
اتمام فعالیت ستاد تسهیلات سفر شهرستان خوانسار اتمام فعالیت ستاد تسهیلات سفر شهرستان خوانسار


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوانسار ، رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان خوانسار بیان کرد ، با شروع تعطیلات نوروزی و آغاز سفرهای نوروزی 69000 نفر گردشگر و مسافر وارد شهرستان خوانسار شده اند که شاهد رشد 12  درصدی حضور مسافران نسبت به سال گذشته در خوانسار بودیم . که از این تعداد 14400 نفر در شهرستان خوانسار اسکان داشته اند که در مقایسه با سال گذشته  10 درصد رشد داشته است .

وی همچنین از حضور 50000 نفر مسافر میهمان که در منازل بستگان خود حضور داشته و در آمار ستاد خدمات سفر محسوب نشده است خبر داد .

شفعتی در ادامه با اشاره به اتمام فعالیت کمیته های ده گانه ستاد تسهیلات سفر های نوروزی عنوان نمود : خوشبختانه هر یک از کمیته های ده گانه وظایف خود را به نحو احسن و در جهت خدمت رسانی ایده آل به مسافرین ، گردشگران و میهمانان نوروزی انجام دادند .

فرماندار در پایان از همکاری ، همراهی و تعامل همشهریان گرامی و تلاش مسئولین کمیته های ده گانه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی از جمله دستگاه های خدمات رسان مانند ، شهرداری ، آتش نشانی ، هلال احمر ، اورژانس ، نیروهای نظامی و انتظامی ، میراث فرهنگی ، اداره اوقاف ، دادستان و دادگستری ، شبکه بهداشت ، آموزش و پرورش ، ادارات آب وفاضلاب ، گاز ، برق ، مخابرات ، صنعت ، معدن و تجارت ، راه و شهرسازی و حمل و نقل و راهداری و اصناف در ایجاد رضایتمندی مسافران ، گردشگران و میهمانان نوروزی تقدیر و تشکر نمود.

 تعداد بازدید: 42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal