فرمانداری خوانسار
خانه
1396/11/19 رفع بروکراسی اداری برای سرمایه‌گذاران در خوانسار
رفع بروکراسی اداری برای سرمایه‌گذاران در خوانسار

فرماندار خوانسار گفت: با ابلاغ سیاست کارگروه اشتغال شهرستان بروکراسی اداری برای سرمایه‌گذاران در شهرستان برطرف شده است، امروزه اشتغال مهم‌ترین معضل کشور است و برای ایجاد اشتغال باید در جذب سرمایه‌گذار تلاش مضاعف شود تا زمینه اشتغال‌زایی در شهرستان فراهم شود .

فرماندار خوانسار عصر امروز در حاشیه افتتاح طرح پرورش شترمرغ در روستای تجره، اظهار کرد: در راستای تحقق شعار سال که به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مزین است و با هدف محرومیت زدایی در این روستا طرح پرورش شترمرغ ایجاد شد؛ طرح پرورش شترمرغ در زمینی به متراژ دو هکتار و با سرمایه‌گذاری یک میلیارد تومان انجام شده است .

وی افزود: برای تکمیل این پروژه در ظرفیت بالاتر برای پرورش شترمرغ گوشتی 800 میلیون تومان اعتبار نیاز است، در این پروژه دستگاه جوجه‌کشی نیز وجود دارد؛ همچنین برای صادرات گوشت شترمرغ به تمام نقاط کشور باید کشتارگاه و صنایع بسته‌بندی در این منطقه ایجاد شود .

فرماندار خوانسار با اشاره به این‌که گوشت شترمرغ می‌تواند تأمین‌کننده پروتئین گوشتی باشد، ادامه داد: یکی از بسترهای سرمایه‌گذاری پرورش شترمرغ است تا جایی که در کشورهای پیشرفته استفاده از گوشت شترمرغ در تهیه غذا اولویت دارد .

وی همچنین مطرح کرد: امروزه بحث بیوتروریسم در زمینه بروز آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان یکی از معضلاتی بوده که شهرهای همجوار را در بر گرفته و سبب نابودی چرخه تولید مرغ گوشتی شده است .

شفعتی در ادامه گفت: طرح پرورش گوشت شترمرغ باید از یک واحد کوچک تولیدی به یک مجتمع بزرگ تولیدی تبدیل شود، در کارگروه اشتغال برای تأمین امکانات این طرح پرورش شترمرغ بحث نقدینگی آن مصوب شده است؛ آبرسانی در جهت تأمین آب شرب و بهداشتی این طرح باید در دستور کار آبفای روستائی خوانسار قرار گیرد .

تعداد بازدید: 63
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal