فرمانداری خوانسار
خانه
1396/09/27 عملکرد خوب بهزیستی = کاهش آسیب های اجتماعی
عملکرد خوب بهزیستی = کاهش آسیب های اجتماعی

آئین تکریم و معارفه رئیس اداره بهزیستی با حضور معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی و هیات همراه، فرماندار، مسئولین ادارات ، خیرین و پرسنل اداره برگزار شد.

در این مراسم فرماندار شهرستان ضمن خیرمقدم گویی به میهمانان جلسه اشاره ای به رسالت بهزیستی در جامعه داشت و افزود: یکی از مراکزی که می تواند آسیب هایی همچون طلاق، اعتیاد و... را رصد کند بهزیستی است و اگر خوب عمل نماید آسیب های اجتماعی به حداقل خواهد رسید.وی  بهزیستی را سازمانی عنوان نمود که عملکرد و فعالیت های آن به چشم نمی آید و اگر انجام ندهد نتایج نامطلوب آن مشخص می شود.

فرماندار شهرستان با اشاره به خصوصیات ویژه حمیدپور همچون صداقت، نظم و انضباط ، پشتکار و ارتباط با خیرین و جلب اعتماد آنان یکی از افتخارات وی را سرکشی از خانواده های معلولین عنوان نمود .وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای محمدی پور رئیس جدید بهزیستی حفظ امانت و رازداری را بعنوان مهمترین ویژگی این پست یادآور شد.

در ادامه دکتر ناجی معاونت پیشگیری استان نیز از نگاه مثبت فرماندار به خدمات اجتماعی تقدیر نمود و افزود: همه جامعه نیاز به خدمات بهتر زیستن دارد و این سازمان که یک سازمان درونزا و برونگرا است سعی دارد بیشترین خدمات را ارائه دهد و برای نیل به این مقصود نیاز به همراهی و همکاری دستگاههای اجرایی دارد. وی اشاره ای نیز به خدمات حمیدپور داشت و یکی از مهمترین ویژگی های وی را مدیریت اعتبارات با بیشترین بهره وری عنوان نمود.

در پایان از  فعالیت های حمیدپور طی 13 سال تلاش صادقانه تقدیر بعمل آمد.

تعداد بازدید: 90
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal