فرمانداری خوانسار
خانه
1398/01/26 جلسه ستاد سازماندهی جوانان شهرستان به ریاست صانعی معاون فرماندار برگزار گردید
جلسه ستاد سازماندهی جوانان شهرستان به ریاست صانعی معاون فرماندار برگزار گردید صانعی دراین جلسه گفت:سوء مدیریت‌ در بنگاه‌های مسکن پارامتر اصلی در افزایش بی‌رویه قیمت اجاره مسکن در شهر خوانسار است.
عبدالله صانعی امروز  در جلسه ستاد سازماندهی جوانان این شهرستان، اظهار کرد: براساس قانون تمام دستگاه‌ها مکلف به تأمین زیرساخت‌ها برای زمین‌هایی تملک شده از سوی بنیاد مسکن هستند.
معاون فرماندار خوانسار افزود: در طرح تفصیلی شهری 30 هکتار زمین برای واگذاری به افراد واجد شرایط برای ساخت مسکن تعریف شده است که تمام این تدابیر و سیاست‌ها، برنامه ریزی برای ایجاد دو هزار واحد مسکونی با نرخ پایین برای جوانان شهرستان است تا از این طریق قیمت زمین را در شهر خوانسار کاهش دهیم.
وی با بیان اینکه براساس نرخ تورم نباید قیمت اجاره مسکن افزایش پیدا کند، افزود: سوء مدیریت‌ در بنگاه‌های مسکن پارامتر اصلی در افزایش بی‌رویه قیمت اجاره مسکن در شهر خوانسار است.
صانعی تأکید کرد: قیمت اجاره مسکن نباید به دلخواه مالک تعیین و بنگاه فقط ‌گر باشد و حق مشاوره بگیرد بلکه آنان باید به عنوان کارشناس در قیمت اجاره مسکن ارزیابی و نرخ واقعی را تعیین کنند.
تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal